Kim jesteśmy?

Z ogromną radością przedstawiamy Państwu salon pielęgnacji psów i kotów „Wyczesani SPA”, który rozpoczął swoją działalność maju 2017 roku w Katowicach Ligocie przy placu Miast Partnerskich. Pomysł zrodził się z ogromnej pasji i miłości do zwierząt towarzyszących nam już od samego dzieciństwa. Wiemy jak ważną rolę w życiu każdego domowego pupila odgrywa właściwa pielęgnacja i jak dużym stresem jest wizyta u "psiego fryzjera", dlatego każdego odwiedzającego nas czworonoga traktujemy jak swojego własnego. Wspomagamy również katowickie schronisko dla bezdomnych zwierząt, gdzie jako wolontariusze zajmujemy się pielęgnacją najbardziej potrzebujących zwierzaków.

Zajmujemy się strzyżeniem i stylizacją wszystkich zwierzaków domowych jak: koty, psy krótko i długowłose, króliki, świnki morskie czy inne małe gryzonie.  

Wszystkie usługi wykonujemy według preferencji Klienta lub według obowiązujących wzorców.

Jako profesjonalny Psi Fryzjer, szczególną uwagę przywiązujemy do tego, aby Twój czworonożny przyjaciel czuł się wygodnie i komfortowo, dlatego każdy zabieg jest wykonywany w spokojnej atmosferze, bez pośpiechu, przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi i kosmetyków.

Serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas

        503 553 033 - Ligota

        733 122 722 - Janów  

Gdzie się znajdujemy?

        Koszalińska 10, 40-717 Katowice

        Oswobodzenia 1 lok A9, 40-403 Katowice

Wyślij maila

        kontakt@wyczesanispa.pl